Dom

Ningbo Gute Hydraulic CO.LTD

Profil firmy
Komponent pneumatyczny i hydrauliczny Yuyao Gute Co., Ltd lokalizuje się w mieście Simen Strefa przemysłowa Yuyao obejmującym 6500 metrów kwadratowych. Został uruchomiony w 1992 roku, który obejmuje projektowanie, rozwój, produkcję i sprzedaż szybkozłączy, w tym złącz hydraulicznych, sprzęgieł pneumatycznych i łączników rurowych.

Gute international koncentruje się na eksploracjach rynku międzynarodowego i rozwoju rynku południowo chińskiego. Nasze produkty sprzedawane są nie tylko na rynku krajowym, ale również w USA, Europie, Azji Południowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie. Oferujemy głównie produkty hydrauliczne i pneumatyczne dla przemysłu naftowego, maszynowego, metalurgicznego, maszynowego, wojskowego i maszynowego.

Trzymamy się zasady "Jakość najpierw, najpierw Klient, Najpierw reputacja, a najpierw Usługa", aby spełnić wymagania klientów i zwiększyć udział w rynku. Rosniemy stabilnie i zdrowo. Dążymy do doskonałej marki i przestrzegamy najlepszych usług, które pozwolą nam poruszać się szybciej, aby być na bieżąco z międzynarodowym przedsiębiorstwem. Czekamy z niecierpliwością na tworzenie świetlanej przyszłości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Komponent pneumatyczny i hydrauliczny Yuyao Gute został założony w 1992 roku. Historia GUTE jest w rzeczywistości wielką chińską historią sukcesu. Nasz obszar Yuyao słynie z przemysłu tworzyw sztucznych i formowania. Sprowadził on do tego obszaru wiele zagranicznych urządzeń mechanicznych. Jako część tych urządzeń potrzebne było szybkie sprzężenie z rynku krajowego w tamtej epoce. Firma została założona w tym czasie. Naszym celem było zbudowanie firmy, która specjalizuje się w szybkozłączach o najwyższym standardzie jakości. Dziś wyprodukowaliśmy tysiące serii szybkozłączy, niektóre z nich zostały wykonane według próbki klienta, niektóre z nich są powszechnie używane, które można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Obsługujemy firmy w całym Zhejiang i Chinach, i rozwijają się na rynkach zagranicznych w tych latach.

Ningbo Gute  Hydraulic CO.LTD Ningbo Gute  Hydraulic CO.LTD
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Rodzaj działalności

Producent

marki : Gute

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 1000000-20000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Szybkozłącze mosiężne na sprzedaż